XRGI® zapewni Ci efektywną gospodarkę energią w prosty i łatwy sposób

Dzięki XRGI® każdy może się przestawić

Niezależnie od tego, czy planujesz budowę nowego budynku, czy też zamierzasz zmodernizować istniejący – XRGI® jest zawsze właściwym wyborem.
XRGI® poprawia bilans klimatyczny obiektu i zapewnia w ten sposób dobry certyfikat energetyczny, podnosząc tym samym wartość nieruchomości.
Modularna budowa układu XRGI® pozwala na przestawienie się na efektywną kogenerację również w trudnych warunkach lokalowych. Układ pozwala się łatwo włączyć     w istniejące systemy zasilania.

Ustaw, przyłącz i oszczędzaj

W klasie mocy 3 – 80 kWel układy serii XRGI® należą do najbardziej kompaktowych układów skojarzonych dostępnych na rynku. Elastyczna budowa XRGI®
oraz opatentowana zasada integracji umożliwiają łatwe ustawienie w każdej piwnicy i każdym pomieszczeniu technicznym budynku.

Jednostka mocy potrzebuje mniej niż jeden metr kwadratowy powierzchni i dzięki swojej szerokości wynoszącej tylko 64 wzgl. 75 cm zmieści się w każdych drzwiach.

Wysoka efektywność nie musi być głośna

XRGI® – cichy układ pełny energii

Układy XRGI® należą do najcichszych bloków grzewczo-energetycznych dostępnych na rynku. Przy poziomie hałasu wynoszącym tylko 49 dB(A) przy pełnej mocy, zmierzonym z odległości 1 m, są one cichsze nawet od dostępnych w handlu bojlerów. Dodatkowy tłumik układu spalin i hałasochłonne stopy pozwalają na dalsze zmniejszenie poziomu hałasu, dzięki czemu możliwości zastosowania układu XRGI® prawie że nie mają granic. W porównaniu do innych urządzeń tego typu układ XRGI® nie wymaga mechanicznego nawietrzania pomieszczenia. Nie ma więc dodatkowego hałasu układu wentylacyjnego, co w sumie daje nieporównywalnie spokojną pracę układu.

Kontakt w Danii


EC POWER A/S
Samsøvej 25
8382 Hinnerup, Dania

Telefon: +45 87 434 100
Telefaks: +45 87 434 101
Email: sales@ecpower.dk

 

Kontakt w Polsce


ART-KLIMA Bieńkowski Sroczyński Sp. Jawna

ul. Słubicka 2A

03-241 Warszawa


Telefon: +48 22 243 52  47(48)
Telefaks: +48 22 632 00 22
Email: biuro@art-klima.pl